Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// historia

Szkoła Nurkowa
DIVE WAY

Szkoła powstała z wielkiego zamiłowania do nurkowania z chęci przeżycia pięknej przygody i propozycji wspólnego – rodzinnego spędzenia czasu. Bardzo ważne jest dla nas skupienie wokół nurkowania i zabawy z nim związanej całych rodzin wraz z dziećmi.

Szkoła Nurkowa DIVE WAY posiada bardzo ciekawą ofertę zarówno dla dzieci, młodzieży, jaki i dorosłych miłośników nurkowania.
Nurkowanie jest Naszą pasją, więc chcemy jak najwięcej czasu spędzić w wodzie i tej lokalnej i oczywiście tej cieplutkiej egipskiej, ale nie tylko…!!!

Chcemy dać Państwu i waszym dzieciom możliwość nauki nurkowania, możliwie najwięcej bezpieczeństwa, zabawy i przyjemności oraz uczynić z nurkowania Waszą przygodę życia. Kiedy piszę na stronie mojej Szkoły Nurkowej, że nurkowanie może stać się przygodą życia naprawdę tak jest – przynajmniej w moim przypadku tak się stało. Nurkuję dzięki mojej żonie, ponieważ to ona „wysłała” mnie na kurs OWD i za to jej właśnie teraz dziękuję. Chciała mi zrobić wtedy niespodziankę i na pewno nie przypuszczała, że w przyszłości będę instruktorem nurkowania i że będzie pomagała mi w założeniu Szkoły Nurkowej.

Dziś nurkuję, kiedy tylko się da, mam nadzieję, że da się tak jeszcze długo.
Marzenia się spełniają 🙂
Nauczanie w szkole Dive Way prowadzone jest w systemie szkoleniowym PADI – Professional Association of Diving Instructor – największej na Świecie organizacji szkolącej nurków. PADI działa w ponad 180 krajach i zrzesza 900 000 profesjonalistów, dzięki temu jest uznawaną i rozpoznawalną marką.

PADI działa od 1966 roku szkoląc na podstawie Standardów PADI, które są stworzone dla zapewnienia kursantom, nurkom certyfikowanym oraz szkolącym instruktorom jak największego bezpieczeństwa. PADI wymaga od swoich instruktorów prowadzenia edukacji na najwyższym poziomie poprzez okresową kontrolę poziomu zadowolenia kursantów po odbytych szkoleniach. Instruktorzy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania Standardów PADI. Jakiekolwiek uchybienia rozpatrywane są przez Dział Kontroli Jakości PADI.

Pomimo sztywnych zasad dotyczących bezpieczeństwa nurków, PADI w bardzo elastyczny sposób podchodzi do kwestii samego szkolenia i dostosowuje się do poziomu sprawności fizycznej, tempa uczenia się czy dyspozycyjności kursantów.
Zapraszam na nurkowanie z Dive Way

video showcase