Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// NUREK WÓD OTWARTYCH

OPEN WATER DIVER 20M

Szkolenie OWD 20 ISSF przeznaczone jest dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z nurkowaniem rekreacyjnym. Solidne podstawy teoretyczne i praktyczne są filarem bezpiecznego nurkowania. Open Water Diver 20 jest jednym z najważniejszych szkoleń nurkowych jakie odbędziesz w swoim życiu. Program nauczania skoncentrowany jest na nauce praktycznych umiejętności, w realnych warunkach nurkowych. OWD to również pierwsza styczność z nauką ratownictwa, dzięki któremu staniesz się lepszym i bardziej odpowiedzialnym partnerem pod wodą.

Wymagania wstępne:

  • Wiek 16 lat lub 14 lat na stopień Junior Open Water Diver 12
  • Umiejętność pływania
  • Dobry stan zdrowia

Przebieg szkolenia:

Kurs OWD 20 składa się z nauki własnej i wykładów teoretycznych, które wprowadzą cię w podstawowe zagadnienia nurkowe. W wodzie basenowej poznasz podstawy obsługi sprzętu i umiejętności konieczne do bezpiecznego nurkowania, które wykorzystasz w trakcie zajęć w wodzie otwartej. Nauczysz się jak bezpiecznie realizować nurkowania rekreacyjne. Od pierwszych zajęć, będziesz uczył się prawidłowej pozycji w wodzie, kontroli pływalności, a także technik poprawnego poruszania się. Już na tym szkoleniu nabędziesz podstawowe umiejętności ratownicze, które poszerzysz na kolejnych poziomach zaawansowania. Spędzisz w wodzie minimum 330 minut.

Kończąc kurs będziesz reprezentował ponadprzeciętny poziom wyszkolenia nurkowego.

Czas trwania szkolenia: 5-6 dni.