Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// PODSTAWY NURKOWANIA TECHNICZNEGO

TEC BASIC DIVER

Dla wielu nurków przychodzi z czasem potrzeba posiadania większej ilości gazu i większej stabilności pod wodą. Większy zapas gazu daje większe bezpieczeństwo, a większa stabilność, większy komfort. Stosując zestaw dwubutlowy z separatorem, posiadasz również większe możliwości autoratownicze.
Szkolenie TEC Basic przeznaczone jest dla osób chcących podnieść wiedzę i umiejętności w zakresie stosowania zestawu dwubutlowego i związanej z nim poprawnej konfiguracji oraz technik poruszania się pod wodą stylami: żabka, modyfikowana żabka, back-kick, modyfikowany kraul. Kurs daje solidne podstawy do rozpoczęcia drogi płetwonurka technicznego.

Wymagania wstępne:

  • Wiek minimum 16 lat
  • Stopień Open Water Diver 20 ISSF lub równoważny innej organizacji.
  • Minimum 30 nurkowań poza-kursowych , o łącznym czasie spędzonym pod wodą nie krótszym niż 900 minut.

Przebieg szkolenia:

Szkolenie TEC Basic ISSF, wprowadza w twoje nurkowania dodatkowe elementy podnoszące: bezpieczeństwo, wygodę oraz poziom wiedzy i umiejętności. Podczas trwania kursu nauczysz się, jak prawidłowo skonfigurować zestaw dwu-butlowy, jak wybrać odpowiedni dla siebie twinset, jak dostosować wyważenie, a także zasad jego obsługi w wodzie i na powierzchni. Instruktor ISSF, z dbałością o każdy szczegół, omówi poszczególne elementy konfiguracji oraz wady i zalety stosowanego ułożenia wyposażenia. Na zajęciach dopasujesz i wyważysz swój zestaw w poprawny sposób oraz nauczysz się odpowiednio reagować na sytuacje awaryjne i działać w zespole. Wszystko po to, aby nurkowanie stało się bardziej bezpieczne i wygodne. Kurs TEC Basic Diver ISSF, to kolejny etap drogi do głębokich nurkowań, w myśl hasła: ”…w nurkowaniu, nie ma dróg na skróty”. Kurs ten jest dawką solidnej wiedzy i treningu!

Szkolenie trwa 2-3 dni podczas których wykonasz co najmniej 6 nurkowania o łącznym czasie, nie krótszym niż 360 minut.